Reference

Budeme velmi potěšeni, pokud si naši firmu vyberete, a budeme Vás moci uvítat, mezi našimi spokojenými zákazníky.

V současnosti pravidelně poskytujeme úklidové služby v těchto hotelech:

seznam  
Hotel Palác Praha www.palacehotel.cz
Hotel Panorama www.panoramahotelprague.com
Hotel Leonardo Prague www.hotelleonardo.cz
Hotel Savoy www.hotelsavoyprague.com
Hotel Adler Praha www.hoteladler.cz
Hotel Hilton www.hiltonprague.com
Hotel Hilton Old Town www.hiltonpragueoldtown.cz
Hotel Olšanka www.hotelolsanka.cz
Hotel Juliš www.hoteljulis.cz
Hotel Sonáta www.hotelsonataprague.cz
Hotel DownTown www.hoteldowntownprague.cz
Hotel Ramada centrum www.hotelramadapraguecity.cz
Hotel Mánes www.hotelmanes.cz
Hotel Cosmopolitan www.hotel-cosmopolitan.cz
Hotel Josephine Old Town Square www.josephinehotel.cz
Hotel Majestic Plaza Prague www.hotel-majestic.cz
Hotel Imperial www.hotel-imperial.cz
Hotel Otakar www.hotelotakar.cz
Hotel International Prague www.internationalprague.cz
Plaza Alta Hotel www.plazahotelalta.com
Restaurace Next Door www.next-door.cz
Yamato Restaurant www.yamato.cz

 

Dále zprostředkováváme úklidové práce v hotelech přes agentury:

seznam hotelů
Hotel KINGS COURT
TOP HOTEL Praha